KG
Soru Sahibi
22 Mayıs 2015 00:58

Acil yardımm:((

2-3 hafta önce diş kökü iltihaplanması olan azı dişime kanal tedavisi yapıldı. 4. seans sonunda kalıcı dolgu yapıldı. 1 hafta öncesine kadar tekrar ağrılar başladı. Neden olabilir ve izleyeceğim yol ne olmalı, dişim kurtulur mu:((

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Keziban Olcay
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Dişinizi muayene etmeden ve filmini görmeden birşey diyemem. Kanal tedavisi gören dişinizde de problem olabilir veya bu ağrılarınız komşu dişten de olabilir.. Bu sebeple yakınınızda bulunan bir endodonti uzmanı diş hekimine muayene olmanızı tavsiye ediyorum. Geçmiş olsun.

26 Mayıs 2015 23:58