AH
Soru Sahibi
2 Kasım 2019 00:45

Acil yardım istiyorum

Merhaba hocam. Ben 19 yaşındayım. Erkeklik organımda mastürbasyondan dolayı buruşma var 1-2 yıldır ve sönük halı çok küçük. Bu ilerde çocuk sahibi olamama engel mi? Bir de bu durumu nasıl düzeltebilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

Onvelikle gecmis olsun masturbasyon yaparken cildi tahris edici ajanlar kullanma ve bir kac hafta masturbasyon yapma. Bubdurunda penis cildiniyilesecektir. Bu durumun ama cocuk sahibi olabilmr ilr iliskisi yok bu konuda endiselenme gecmis olsun

2 Kasım 2019 11:51