bs
Soru Sahibi
26 Şubat 2019 08:22

acil ne olur

merhaba bn sizi cok rahatsz ettim ama bn paxili kesip aniden citoles basladmm ama suan da mide bulantisi bas agrisi anormal ruyalar gormeye basladmm citolesin yan etkileri mi yok sa neden oldu bu durum

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Bunlar Citoles'in yan etkileri; bulantı, baş ağrısı, canlı rüyalar bu grup ilacın sık karşılaşılan yan etkileridir. İlacı tok karna alırsanız bulantı ihtimali azalır; diğer yan etkiler zamanla hafifleyebilir; dayanılamayacak kadar ağır bir durum söz konusu ise doktorunuza tekrar danışmanızı öneririm; reçetesini değiştirebilir.

26 Şubat 2019 09:08
Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Uzm. Dr. Serhat İpekçi Psikiyatri

Yazar toplam 929 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cinsellik Ve ihtiyaç Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Uykusuzluk Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Post ssri sendrom Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Somtizsasyon okb Uzm. Dr. Serhat İpekçi
İbs ve Psikaytri Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube