SS
Soru Sahibi
29 Ocak 2021 12:59

Acil kizlik zarii

Iyi gunler hocam ben bir kaza gecirdim doktora gittim doktir bir sikinti yok dedi ama ben 5 aydir ikinarak hep bakiyorum ama asla iceri bir sey girmedi cok pismanim hocam saat 5 yonunde ufacik 2 mm lik bir centik var kaideye inmeyen sonradanmi olmus dogustanmi var bilemiyorum ama icim icimi yiyor ne olur yardimci olun lutfen kanarmi ilerde yalavariyorum size cevaplarsanjz cook tesekkur ederim🤗

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doktorunuz ne dediyse doğrudur kızlık zarı hakkında muayene etmeden yorum yapılamaz

1 Şubat 2021 19:33