PA
Soru Sahibi
5 Eylül 2020 17:52

Açık Kist Ameliyatı Sonrası Bıçak saplanma Ağrısı

Merhaba. 11 gün önce sol yumurtalığımdan kanamalı hemorajik kist ameliyatı oldum (açık ameliyat). Herşey gayet iyiydi fakat dünden beri özellikle ayağa kalkınca ve yürürken sol kasık bölgeme bıçak saplanır gibi ağrı giriyor. Doktoruma telefonla ulaşamadım. Bu bıçak saplanma ağrısı şuan normal midir?

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Engin Korkmazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İyi günler Genelde normal bu tarz agrilar ama yine de en doğrusunu ameliyatı yapan doktorunuz bilir Geçmiş olsun

6 Eylül 2020 07:57
PA
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Doktorum izne çıktığı için ulaşamadım kendisine. 10 gündür gayet sancısızdım bir anda bıçak saplanır gibi ağrı olunca çok korkmuştum bugün daha iyiyim cevapladığınız için çok teşekkürler tekrar 🙏🏻🙏🏻

6 Eylül 2020 16:40
Doç. Dr. Engin Korkmazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Rica ederim Geçmiş olsun

7 Eylül 2020 14:40