A
Soru Sahibi
2 Mart 2019 23:01

Acik kapanış sikintisi

On dislerimde acik kapanış sıkıntısı var 29 yaşındayım sizce tel taktirmakmi yada komple zirkon yaptırmak doğru arka dislerimde hamileliklerimde cok yiprandigi icin acikcasi kaplama dusunuyorum doktor onermisti sizce ne yapmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Özlem Koç
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba geçmiş olsun,ağız içi muayenenizi yaparak tedaviye karar vermek daha saglıklı olur.Öncelikli olarak ortodonti tedavisi daha saglıklı olarak görünüyor ama muayene etmeden karar vermek çokta saglıklı olmaz.Müsait oldugunuz bir zamanda kliniğimize bekleriz,her türlü yardımcı oluruz,iyi günler

15 Mart 2019 09:24