af
Soru Sahibi
15 Mayıs 2020 16:05

Acaba hangi hastalık

Hocam iyi günler.Arkadaslarimla konuşurken hep söylediklerimden hiçbir şey anlamıyorlar.Sacma saçma konuşma diyorlar.Ama ben bu durumun tamamen farkındayım .acaba neden oluyor bu ve neyin belirtisidir Saygılar...

0
4 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (4)

Konuşmalarınızdan örnekler verirseniz sağlıklı bir yorumda bulunabilirim sevgili Furkan.

15 Mayıs 2020 16:13
af
Soru Sahibi

Hocam söyle örnek vereyim.Mesela bilime inanmayan Müslüman degildir diye bir cümle geçiyor aklimdan fakat bunu dedikten sonra hemen doğru cümleyi buluyorum ve söylüyorum.Birde Bu aralar Hristiyanlara çok taktım.Yani onlar müslüman değil ve nasıl her istediklerini yapabiliyorlar şeklinde düşünce geçiyor aklımdan.Ama dediğim gibi bu durumun tamamen farkında oluyorum.Acaba nedir bu sorun? Teşekkürler...

16 Mayıs 2020 17:39

Dördüncü satırda bahsettiğiniz "doğru cümle" nedir?...İlk düşünce aklınıza geldiğinde nasıl hissediyorsunuz?

16 Mayıs 2020 20:42
af
Soru Sahibi

Hocam cumlede orası inanan olacak yanlış yazmışım.yani hocam doğru cümle de bu cümlenin tam zıttı.Yani bilime inanan müslümandir diye.Birde hocam 2.sorunuzda ise ilk düşünce aklıma geldiğinde yanlış olduğunu hissediyorum.birde hocam sorunuma başka örnek verecek olursam. Birde çoğu zaman aklıma birşey geliyor ve durduk yere gülüyorum.mesela birisi merdivenle avize mi takacak, hemen aklıma yere düşüşü geliyor ve gülmeye başlıyorum.

18 Mayıs 2020 12:34

Furkan Bey; gördüğünüz gibi bu şekilde üç gündür yazışıyoruz ancak ilerleme kaydetmemiz çok zaman alıyor. Bence Adana'da olduğunuz için ve ulaşım zor olabileceği için görüntülü görüşme ile bir seans planlayalım ve sorunuza tek seansta çözüm bulalım. Pek çok şehir dışı ve ülke dışı hastam bu yöntemi tercih ediyor ve iyileşiyor. Telefon numarama ulaşmanız birkaç saniyenizi alır. Telefonum 7 gün, 24 saat açıktır. Sağlıklı günler diliyorum.

18 Mayıs 2020 14:21
af
Soru Sahibi

Hocam sağolun yardımınız için.Su an için tedavi düşünmüyorum.Sorunu kendim cozme çabaları içerisindeyim. Görevinizde başarılar dilerim... Saygılar..

19 Mayıs 2020 18:19

Rica ederim Furkan Bey. Size bu çabanızda başarılar ve sonucunda şifalar dilerim.

19 Mayıs 2020 20:11
Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Uzm. Dr. Serhat İpekçi Psikiyatri

Yazar toplam 951 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cinsellik Ve ihtiyaç Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Uykusuzluk Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Post ssri sendrom Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Somtizsasyon okb Uzm. Dr. Serhat İpekçi
İbs ve Psikaytri Uzm. Dr. Serhat İpekçi
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube