YB
Soru Sahibi
19 Ekim 2010 21:03

48 yaşındayım dizlerimde kiloya bağlı ağrılar vardı 2006 da çektirdiğim ema

48 yaşındayım dizlerimde kiloya bağlı ağrılar vardı 2006 da çektirdiğim emarda menüsküslerde dejenersyon vardı ama ameliyatlık değildi.normal diz ve bacak ağrılarım devam edrken bir haftadır sağ dizimde aşırı ağrı var. bu iddetliağrıdan önce ağağım burkulmuştu ondan olabilirmi. film çektirdim kireçlenme var bandaj ağrıkesici alıyorum1 hafta oldu devam ediyor.dizimin tam arkasında sanki damarım burkuluyormuş gibi sancı ve kıtırtı oluyor. ayrıca varislerim için ne yapabilirim Sevgi ve Saygıyla

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Saylık
Ortopedi ve Travmatoloji

mr çok şey gösterir ama herşeyi değil.iyi bir fizik muayene anlamlı olur.ardından mr çekimi.bu doğrultuda belkide artroskopi gerekir.

19 Ekim 2010 21:34