HN
Soru Sahibi
18 Temmuz 2019 22:28

4 dış kaplama

Iyi geceler ben öndeki 4Tane dışımı kaplama yapacaktım da bi kere yaptım güzel yapmamış adam tekrardan yaptıracam da fiyat ne kadar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Fatma Geyik Baştürk
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhabalar geçmiş olsun öncelikle muayene etmeden ve röntgen almadan, bu şekil fiyat bilgisi veremiyoruz. Dilerseniz müsait bir zamanda kliğimize uğrayıp, hem bir kahvemizi içebilir hemde muayene olup daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz iyi günler dilerim

19 Temmuz 2019 08:45