ÇB
Soru Sahibi
23 Mayıs 2008 00:12

3 yaşındaki kızımın sağ alt azı dişinde çürük var. Henüz küçük olduğu için

3 yaşındaki kızımın sağ alt azı dişinde çürük var. Henüz küçük olduğu için müdahale edilemedi.6 ay sonra getirin dedi doktor hanım.ilk dişi çıktığında 3 aylıktı.dişlerini düzenli olarak fırçaladık ve öğrettik,kendiside fırçalayabiliyor.Ancak çürüğü giderek daha belirginleşti.Sayın hekimlerimizin bu konudaki görüşleri veya bu diş için yapılabilecek birşey varmıdır.Dişleri zaten dökülecek diye beklemek istemiyorum.Ancak ne yapacağımızıda bilmiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba zaten Aslıhan ile yanıştık .tabii ki beklememekte en doğru işi yapmış bulunuyorsunuz umarım yüm dişerin sağlığını kazanmasınıa yardımcı olacağız

28 Mayıs 2008 00:31