GK
Soru Sahibi
1 Şubat 2008 01:39

2005 nisan doğumlu kızım var.şu an 12.800 gr.ağırlıgında 93 cm boyunda.çok

2005 nisan doğumlu kızım var.şu an *** *** ** gr.ağırlıgında 93 cm boyunda.çok zorda olsa yemek yedire biliyoruz fakat yaz mevsiminden beri aynı kilosunda.pulmoner stönöz rahatsızlıgı var fakat darlığın korkulacak olmadığını söyledi doktoru.neden kilo alamadığı bizi çok üzüyor.doğumdada düşük kilollu(2800gr) zor kilo alıyor.vitamin ilaçlarıda veriyoruz fakat genede zor kilo alıp, çabuk veriyor.lütfen yardım edin?şimdiden teşekkür ed

1 cevap
Cevaplar (1)

ben çocuk dişleri ile ilgiliyim bu soruları pediatristlere sorunuz

20 Şubat 2008 12:15