KE
Soru Sahibi
15 Temmuz 2021 10:22

20 lik diş

Merhabalar hocam 20 lik dişim gömülü yanındaki dişe baskı yaptıgı söylendi çenemde basım da agrı oluyor alınması gerekiyor denildi ama korku var ister istemez ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekür ederim .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ali Rende
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhabalar geçmiş olsun. 20 yaş dişi çekimleri lokal anestezi altında ve ağrısız bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Ancak buna rağmen lokal anestezi istemeyen hastalarımızı genel anestezi altında da tedavi etme şansına sahibiz.

15 Temmuz 2021 11:48