tB
Soru Sahibi
14 Kasım 2020 19:49

20 lik dis

Birgül topal kolay gelsin hocam benim yirmilik dışım çok ağrıyor ve içi oyuldu daha sonra yan tarafında kırıldı ve şuan ağrısından duramıyorum ne yapmam gerekir şu an için

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Yiğit Ali Özkubat
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhabalar, elbette nihai çözüm dişin çekimi olacaktır. Şu anki ağrınız içinde, antibiyotik ve ağrı kesici kullanımı faydalı olur. En kısa zamanda bir diş hekimine muayene olmanız gerekir. Geçmiş olsun.

16 Kasım 2020 02:05