ŞZ
Soru Sahibi
1 Haziran 2018 20:07

20'lik diş

Şu an hangi hastanedesiniz ? 20'lik diş çekimi yapıyor musunuz ? Kulağa boğaza başıma vuran bir ağrı var ama diş ağrımıyor bu 20'lik diş kaynaklı mıdır dişinde ağrıması mı gerekmez mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler ; Okmeydanı Diş Hastanesi Eyüp polikliniğindeyim.Ağrının kaynağını bulmak için ;röntgen çekilip ,muayene edilmesi gerekir. 20 yaş dişi için Okmeydanı Diş Hastanesi’nin ağız diş çene cerrahisinden randevu almanız uygun olur.Okmeydanı’nın sitesinden 17:00 da sitesine girip ;uzman diş hekimi butınundan cerrahiyi seçmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

2 Haziran 2018 10:55