FM
Soru Sahibi
2 Aralık 2017 13:01

2 Metre civarında sırt üstü düştüm ama kafam yere çarpmadı.

Merhaba hocam 14 yaşındayım yaklaşık 2 metre yükseklikten sırt üstü düştüm. Sanırım refleks olarak hemen ayağa kalktım tam hatırlayamıyorum. İlk 15 20 saniye nefes alamadım etrafta yürümeye başladım ama tam hatırlayamıyorum. Arkadaşlar beni banka yatırdılar falan. Bilincim açıktı ama sordukları sorulara cevap veremiyodum 2 3 dakika kitlendim el hareketleriyle falan anlatmaya çalıştım. Arkaya falan zor dönüyorum. İlk başta sırtım ağrıyodu ama şuanda akciğerlerim ağrıyor. Yatıp kalma hareketlerini çok zor yapıyorum. Kafayı vurmamışım tam sırt üstü düşmüşüm ve hala sırtım ve akciğerlerim ağrıyır yaklaşık 1 -1.5 saat oldu napmalıyım ?

1 cevap
Cevaplar (1)

41 yaşında lise öğrencisi iseniz en yakın acil servise başvuru yapmış olmalıydınız

12 Aralık 2017 22:44