ŞS
Soru Sahibi
9 Eylül 2008 10:22

1,5 yıl önce ön dişlerime empress kaplama yapıldı dişlerim kaplanmadan önce

1,5 yıl önce ön dişlerime empress kaplama yapıldı dişlerim kaplanmadan önce ön sol dişimde kesimden sonra çok ağrı oldu ve kanal tedavisi yapılarak kaplandı.Şu anda 8 aylık hamileyim.şimdiye kadar bu dişte bir sorun yoktu ama 1 aydır zonklama şeklinde çok rahatsız edici bir ağrı var.doktorum dişte ciddi bir sallanma olduğunu söyledi gece koruyucusu verdi ve kapanışı tekrar düzeltti ama bir faydası olmadı .Ön diş olduğu için bu dişi kaybetmektençok korkuyorum.Bu sallanma tekrar normale dönermi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayın Şahin, Geçmiş olsun. Sallanmanın nedeni kemik kaybı ise geri dönmesi zordur. İltihaplanmadan ise tedavisi daha kolay olur. Bu yönde araştırılması gerekir. Saağlıklar dilerim

11 Eylül 2008 11:46