İB
Soru Sahibi
13 Kasım 2019 20:03

0.75 astigmat kafam karışıyor

Öncelikle merhaba ben şuan 16 yaşındayım bugün doktora gittim ve astigmat var dediler 0.75 gözlük verdiler kimisi diyor takarsan göz tembelleşir kimisi tak ama sadece kitap okurken telefonla uğraşırken tak vb. Gibi şeyler kimiside sürekli tak yoksa ilerler diyo 6 ay sonra kontrol dedi doktor takmalımiyım ve nasıl takmalıyım teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İlgün Canbeyli
Göz Hastalıkları

en uygun yanıtı muayene eden göz hekiminiz verebilir.Görme dereceleriniz, gözlüğün görmeye katkısı,şikayetler birarada değerlendirilir..Onu dinleyin derim..

15 Kasım 2019 11:44