Biorezonans ve alerji tedavisi

Biorezonans ve alerji tedavisi

Biorezonans hastanın kan örneğinde virüs, bakteri, parazit, ağır kimyasalar, ağır metaller, gıda katkıları, çevre toksinleri, kanser hücreleri ve alerjenlerin de dahil olduğu 6400 maddenin taramasını yapar.

Doğadaki her madde enerjinin yoğunlaşmış halidir. Her enerji kitlesi veya her madde çevreye enerji ışınlar. Bu ışınlanan enerjinin maddeye göre belli bir titreşim örneği vardır. Hiçbir maddenin titreşim örneği bir başka maddenin titreşim örneğine benzemez. Bu, doğada bulunan her maddenin kendine özgü bir titreşim kodu olduğunu gösterir.

Doğadaki tüm maddeler gibi insan organizması da farklı elektromanyetik frekanslar yayar. Hücreler, dokular, organlar... Hepsinin özgün frekansları vardır ve birarada kişinin genel  frekans spektrumunu belirlerler. Patolojik etkenler (virus, bakteri, vs.) hücrelerin iletişimini bozar. Bu patolojik etkenlerin tespiti kendilerine ait titreşim örnekleri kullanılarak biorezonans cihazı ile mümkün kılınmaktadır. 

Alerji gibi kronik hastalıklarda klasik tıp çaresizdir. Sadece semptomları (örn: kaşıntı) bir müddet geçiştirmek için ilaçlar kullanılır. Uzun süren ve yüksek risk taşıyan tedavi metodları (immunoterapi) istenilen neticeyi çok az bir oranda gösterir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan biorezonans tedavisi alerjilerin tespitinde ve tedavisinde çok başarılıdır.

Hasta insanla sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Çünkü virus, bakteri. allerjen, toksin, amalgam, mantar gibi yabancı frekanslar vücudun titreşim ahengini bozar, hastalıklara neden olurlar. Negatif etki yapan bu frekanslar artık birezonans cihazı sayesinde saptanıp temizlenebilmektedir. Böylelikle hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline kavuşmakta, bünyeye zarar veren  maddelerin yarattığı olumsuz frekanslar bertaraf edildiğinde de iyileşme sağlanmaktadır. 

Biorezonans titreşim tıbbı olarak tanımlanabilir. İlaç kullanılmaz. Elektromanyetik frekansların, frekans kontrollü bilgisayarlarla uygulanmasıdır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Uygulama tamamem ağrısızdır.
Biorezonans tedavilerinin temelinde hücrelerin elektromanyetik bilgi alışverişi yatmaktadır. Her hücre tipinin ve her maddenin olduğu gibi virüslerin, bakterilerin ve toksinlerin de (kuantum fizik kuralları) elektromanyetik titreşimleri vardır. Yabancı frekans yayarak hücre bilgi alışverişini bozarlar. 

Biorezonans terapileri bedeni rahatsız eden etkenleri biofiziksel metodlarla tespit eder. 
Hastanın kan örneğinde  virüs, bakteri, parazit, ağır kimyasalar, ağır metaller, gıda katkıları, çevre toksinleri, kanser hücreleri ve alerjenlerin de dahil olduğu 6400 maddenin taramasını yapar.

Yan etkisiz,  ilaçsız ve ağrısız tedavi eder. Hem akut hem de kronik hastalıklarda etkilidir. Biorezonans terapisi vücudun savunma sistemini destekler ve kendi kendini iyileştirmesini sağlar.

Biorezonans cihazı patolojik frekansları tespit ettikten sonra bu frekansların ters frekansını hastaya manyetik bir minder sayesinde uygular. Fiziksel kanunlara göre frekansın tersi uygulandığında titreşim "sıfırlanmış" olur.

Bu makale 8 Mart 2019 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar
Op. Dr. Hasan İlkehan Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Yazar toplam 16 makale yazdı.

Etiketler
Biorezonans cihazı
Op. Dr. Hasan İlkehan
Op. Dr. Hasan İlkehan
İstanbul - Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru
x
Facebook Twitter Instagram Youtube