Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek

Dahiliye - İç Hastalıkları - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuğba Dübektaş Canbek Hakkında

Tuğba Dübektaş Canbek Kimdir?

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuğba Dübektaş Canbek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tuğba Dübektaş Canbek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Dübektaş Canbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Dübektaş Canbek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğba Dübektaş Canbek ile anlaşmalı?
Tuğba Dübektaş Canbek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Dübektaş Canbek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Tuğba Dübektaş Canbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Dübektaş Canbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.