Ass. Dr. Tuba Bulduk

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuba Bulduk Hakkında

Tuba Bulduk Kimdir?

Ass. Dr. Tuba Bulduk, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuba Bulduk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.03.2013)

Tuba Bulduk Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Randevu aldığım doktorlara gitmeden önce kendileri ile ilgili yorumlara önem veriyorum.Lüten bu yazılanlarda birilerine fayda sağlasın... Tuba hoca ile Osmangazi Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde babamın Multiple Myelom tedavisi sürecinde tanıştık.Hemotoloji servisinde oldukça zorlu günler geçirdik.Nisan ayından beri çok yorulduk zor zamanlar geçirdik.Bir arkadaşımız insana insan gibi değer veren demiş.Öyle güzel anlatmış ki tek cümleyle Tuba hoca yı.Tüm yüreğimle katılıyorum evet "Tedavi sürecinde bizi itinayla dinleyen,üşenmeden yorulmadan her sorumuza cevap veren tek doktor oldu".Başarıları daim olsun ve insana değer veren doktorlarımız çok daha güzel yerlere gelsin. 02-10-2019

�çe..rekli

İnsana insan gibi davranan insan ilişkileri iyi bir doktor kendisine çok teşekkür ediyorum. 28-01-2016

ma..ayrak

Eşsiz bir doktor Tek kelime ile maşallah Doktorluğunun kalitesi ve yüzünün tebessümü Allahım böyle doktorlarımızın sayısını artırsın 25-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Tuba Bulduk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Tuba Bulduk kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Bulduk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuba Bulduk için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Bulduk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuba Bulduk ile anlaşmalı?
Tuba Bulduk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Tuba Bulduk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Tuba Bulduk Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Tuba Bulduk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Tuba Bulduk Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Tuba Bulduk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Tuba Bulduk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuba Bulduk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Bulduk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Tuba Bulduk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Bulduk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.