Ass. Dr. Rezan Aksoy

Kalp Damar Cerrahisi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rezan Aksoy Hakkında

Rezan Aksoy Kimdir?

Ass. Dr. Rezan Aksoy, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Rezan Aksoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rezan Aksoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Rezan Aksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Rezan Aksoy kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. R Aksoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Rezan Aksoy için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. R Aksoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rezan Aksoy ile anlaşmalı?
Rezan Aksoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Rezan Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Rezan Aksoy İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Rezan Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Rezan Aksoy Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Rezan Aksoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Rezan Aksoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Rezan Aksoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. R Aksoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Rezan Aksoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. R Aksoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.