tS
Soru Sahibi
26 Nisan 2014 14:35

uyku problemı

merhaba sayın hocam 2,5 yaiındaki oğlum 2 yasından itibaren yanımızda yatmaya alıstı nasıl bıraktırabilirim kendi odasında uyutmak istiyorum fakat bana cok bağlandı benım sucum bılıorum nasıl yapabilirim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar kendi odasında ilk önce sizle birlikte uyuyarak odasında uyumaya alıştırın.Daha sonrasında ise sadece elini tutarak,ya da saçını okşayıp ya da oğlunuz hangi bedensel temastan hoşlanıyorsa o şekilde uyumasına destek olabilirsiniz.Örneğin benim kızın sırtını kaşıtarak uyur :) Bu her çocukta farklıdır.İyi günler

13 Mayıs 2014 14:48