AH
Soru Sahibi
11 Mayıs 2014 22:10

2.evlilik

Hocam iyi akşamlar, Teyzem 9 yıldır bekar ilk eşinden 9 yaşında bir oğlu var hamileliğinin son atlarında ayrıldılar ve çocuk baba karekterini bilmiyor.şimdi 2.evliliğini yapacak acaba çocuğa nasıl açıklayabiliriz bunu kabul etmesi için sizce alışırmı ? Çocuk bizim ailemize çok düşkün annesi hep çalıştığı için. Mevki olarak evleri yürüme mesafesinde yakın olmayacak.sizce ne yapmalıyız? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Hatice Hanım ,bu konuyla ilgili bir uzman eşliğinde çocuğa bu durumu açıklayabilirsiniz.Alışma sürecinde sabırlı ve esnek olmaya çalışın.Mutlaka bir uzman aracılığıyla yapın.İyi günler

13 Mayıs 2014 14:25