UB
Soru Sahibi
4 Şubat 2011 05:08

Sayın Doktor, Karın ve basen bölgemdeki yağlanmaları yok etmek için kavita

Sayın Doktor, Karın ve basen bölgemdeki yağlanmaları yok etmek için kavitasyon uygulamasına başladım.Bilinen hiçbir hastalığım yok,ancak bacaklarımda çok fazla olmayan varislerim var.İlk uygulamanın ardında karnımda tuhaf bir dolgunluk hissi ve kulaklarımda çınlama başladı.Vücudumun içinde genel bir şişkinlik hissi de var.İki sne önce sistosel ameliyatı olmuştum ve uygulama esnasında o bölgede de bir batma hissettim.Şu anda da kendimi çok sağlıklı hissetmiyorum,kulak çınlaması ve sarhoşmuş gibi bir beden algılaması hissediyorum.İkinci seansı almayacağım sanırım.Korkum,ilk uygulama sonrası içeride bir tersliğe yol açmış olmam.Kavitasyon yöntemi iç organlara ya da damarlara kalıcı bir zarar vermiş olabilir mi acaba? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Kavitasyon düşük frekekanslı ses dalgalarının yağ hücrelerini etkilemesi mantığıyla geliştirilmiş bir teknolojidir.İç organlarınıza ve damarlarınıza olumsuz etki yapması olası değildir.Basınç yaparak uygu- landığı için mesane bölgesinde (biraz doluluk ta varsa) sızı hissetmiş olabilirsiniz.Kavitasyon işleminde ciddi bir yan etki beklemiyoruz.Ancak her vücudun yanıtı kişisel nedenlerle farklı olabilir.Sizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsanız farklı bir yönteme geçmeniz doğru olur.2 litre sıvı tüketmeyi unutmayın lütfen! Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

8 Şubat 2011 11:42