GB
Soru Sahibi
23 Şubat 2011 02:41

hormanl testler yaptırdım aşırı yaglanmadan dedi doktor hatta yag izleri va

teşekkürler hocam bilgileriniz için dediginiz gibi zayıflamak için degil gögüslerim düz olsun yeter ben kilomdan memmunum gayet sadece gögsler bi,lgileriniz sayesinde lazer lipoliz terich edicem sanırım bugun gidicem konusucam doktorlarla uygun olanı yaparlar zaten içimi rahatlatdınız çok teşekkür ederim :)

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Tedavi yöntemini doktorunuzla kararlaştırmanız en doğrusu. Sağlıcakla kalın. Dr Gülşen ERDEM

24 Şubat 2011 22:34