AS
Soru Sahibi
23 Şubat 2011 21:08

hocam merhabalar bn 18 yasındayım göbek bölgemde yaglanma sorunum var bunu

hocam merhabalar bn 18 yasındayım göbek bölgemde yaglanma sorunum var bunun için kovitasyan yaptırmayı düşünüyorum bi sakıncası var mı ? ve yumurtalıklara zarar verdigi sölenio bu dogrumu şimdiden çok tsk.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Bu söylentiler nereden çıkıyor bilmiyorum ama, kavitasyonun bilinen hiçbir zararının olmadığını bir kez daha vurgulamak istiyorum. Sağlıklı günler dilerim. Dr. Gülşen Erdem

24 Şubat 2011 22:58