SK
Soru Sahibi
9 Mart 2011 09:45

merhabalar GÜLŞEN hanım 18 yaşındayım saçlarım çok inceldi beğenmiyorum ve

merhabalar GÜLŞEN hanım 18 yaşındayım saçlarım çok inceldi beğenmiyorum ve çok az uzuyor aynı zamanda çok fazla olmasada dökülüyor bunun için ne yapabilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederm..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Öncelikle saçlarınızdaki problemin neden kaynaklandığı araştırılmalı. Tiroid hastalıkları,kansızlık,vitamin ,mineral eksiklikleri gibi pekçok sebep saçlarla ilgili belirtilere yolaçabilir.Doktorunuza müracaat edip araştırılmasını öneririm. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

9 Mart 2011 19:00