ÖS
Soru Sahibi
22 Şubat 2011 16:30

Gülşen Hanım Merhaba; Göz çevremde oluşan ince kırışıklıklar için radyo

Gülşen Hanım Merhaba; Göz çevremde oluşan ince kırışıklıklar için radyo frekansı yaptırmayı düşünmekteyim. Yaşım 27 zararı olur mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, İnce kırışıklıklar için Radyofrekans yaptırabilirsiniz..Doğru şekilde uygulandığı takdirde hiçbir zararı olmaz.. Burada önemli olan; gerçekten tedaviye ihtiyaç var mı,buna karar vermek. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

24 Şubat 2011 22:40