dz
Soru Sahibi
4 Ocak 2014 19:26

oglusum

Hocam merhabalr benim oglum ucbucuk yasinda bu yil asiri bir sekilde bana baglandi ve bu yol yukses sesten gurultuden korkar oldu evdr cpk sıkıliyor tek cocuk ben bu korkusunu atmasi icin ne yapabilirim babasi ve ben onunla yukses ses tonuyla bile konusmuyoruz ozguvenini kaybeesinden korkuyorum ne yapabilirim tek basina arkadaslariyla bile oynamiyor benim yaninda olmam gerekiyor cok uzuluyorum lutfan yardim edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, 3,5 yaşındaki oğlumuzun artık sosyalleşme zamanı...Arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği bir ortam sunmaya çalışın.Bulunduğunuz yerde yarım zamanlı bir okula gönderebilirsiniz...Yüz yüze görüşerek bir uzmandan destek almanız sizin için faydalı olacaktır.Sevgiyle Kalın....

9 Ocak 2014 10:49