AD
Soru Sahibi
11 Ocak 2011 19:00

mrb ben burnumda iki kere amliyat oldum ama burnumu kendi kanatitimce ve so

mrb ben burnumda iki kere amliyat oldum ama burnumu kendi kanatitimce ve sonuçlarına dayanarak yanlış operasyonlar olduğunu düşünüyorum aradan bir yıl geçti ne nefes nede şekil den memnun kaldım şimdi 3 kez ameliyat olmak istiyorum ama başka bir doktor şiddetle 3 ameliyatı önermiyor ve beni sonuçları açısından uayardı bana bu konu ne yapacağım hakkında ve bu branşta uzman bir doktorla iletime geçmem için yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Burun ameliyatları Plastik Cerrahi ve KBB alanlarına girmektedir.Nefes almada zorluk çekiyorsanız tekrar bir müdahale gerekmektedir düşüncesindeyim ama tedavi kararını uzmanlarla almalısınız.En doğrusu ameliyatınızı yapan doktorunuzla durumunuzu tekrar değerlendirmek. Saygılarımla. Dr. Gülşen ERDEM

12 Ocak 2011 10:59