SS
Soru Sahibi
22 Ocak 2011 02:19

Merhabalar Sayin Doktor'um, Kavitasyon ile sıkılaştırma ve incelme ara

Merhabalar Sayin Doktor'um, Kavitasyon ile sıkılaştırma ve incelme arasindaki farklar nelerdir?Ya da kavitasyon işlemi tam olarak nasildir ve nasil sonuc elde ediliyor? Ilginizden dolayi tesekkur ederim. Saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Kavitasyon vücuda zararsız ses dalgalarından yararlanarak bölgesel incelme ve sıkılaşma yapan yeni bir teknolojidir.Belli frekansda ses dalgaları yağlı bölgeye uygulanır.Yağ hücresindeki sıvıda meydana gelen ani basınç değişiklikleri ,yağ hücre duvarında çökmelere neden olur.Yağ hücreleri erimeye başlar.Parçalanan yağ hücreleri lenf drenajıyla böbrek ya da KC yoluyla vücuttan uzaklaştırılır.İşlemler esnasında 2ltre su tüketimi,yağsız diyet ve egzersiz programı sonucun daha effektif olmasına yardımcı olur. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

24 Ocak 2011 19:57