KZ
Soru Sahibi
16 Şubat 2011 19:38

merhabalar doktor hnm: kavitasyon, radyofrekans ve pasif jimlastik ile base

merhabalar doktor hnm: kavitasyon, radyofrekans ve pasif jimlastik ile basenlerimi inceltmek için bir merkeze gidiyorum. fakat bebek sahibi olmayı düşündüğümüz için korunmuyoruz. bu uygulama esnasında hamile kalırsam zararlımıdır? eğer zararlıysa yumurtlama dönemime gelmeden bırakacagım henüz bir seans gittim... yakın zamanda cvp verebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Gebelikte tedavi amaçlı ve zorunluluk olmadıkça hiçbir cihazlı uygulamayı doğru bulmuyoruz.Hamile kalırsanız zararlı olabilir.Bu süreçte korunmanızı öneririm.Aksi takdirde programa ara vermeniz gerekir. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

16 Şubat 2011 23:43