ÜE
Soru Sahibi
29 Ocak 2011 23:32

Merhaba,internet yoluyla kavitasyon uygulamasinda indirim yapmis bir merkez

Merhaba,internet yoluyla kavitasyon uygulamasinda indirim yapmis bir merkezden 5 seans kavitasyon+pasif jimnastik uygulmasi satin aldim.Satin aldigim site 5 seans icin toplam 50 Tl lik bir uygulama yapmisti,fiyat cok cazip geldi.Ancak sonradan arastirinca tedirgin oldum Merkeze gittigimde uygulama sirasinda dikkat etmem gereken bir nokta var mi,yani cihazlar farkediyor mu?Bu kadar uygun fiyat vermeleri(her ne kadar kampanya yapmis olsalar da)uygulamayi iyi yapmadiklari anlamina gelir mi? Tsk

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Firmaların kampanyalardaki amaçları yeni bir hasta grubuna ulaşmak ,hizmet satın alan kişilere kurumlarını tanıtmak,başka programlar pazarlamaktır.Cihazların teknik özellikleri sonuçları etkileyebilir.Bana göre dikkat etmeniz gereken seansta size ayrılan süre.Kavitasyonun etkili olması için uygulama süresi minimum 20 dak. olmalı.Tedavi sürecinde 2lt su içmeniz,yağsız diyet,seans sonrası yapacağınız egzersiz en iyi sonuca ulşmanızda yardımcı olacaktır. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

30 Ocak 2011 22:54