KD
Soru Sahibi
22 Ocak 2011 23:55

Merhaba Gülşen Hocam MLS hakkındaki yazınızı okudum 166 boyunda 103 kiloyum

Merhaba Gülşen Hocam MLS hakkındaki yazınızı okudum 166 boyunda 103 kiloyum 3 doğum yaptım son 2 si sezeryan karnımda sarkıklıkdan dolayı sıkıntı yaşıyorum bunu düzeltmek mümkünmü kaç seansda toparlanılabilir ve bunu ankarada yaptırabileceğim bir merkez veya dr varmı. başarılı ve iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Boy ve kilo bilginize göre vücut kitle indexiniz 37.3.VKİ 30 un üzerinde olan hastaları MLS'e alamıyoruz.Diyet ve egzersiz programlarıyla bu sınıra yaklaşınca uygulamaya başlıyoruz.MLS'in bünyesinde sıkılaştırma yapan ve elastikiyeti düzenleyen 3. bir cihaz mevcut.Ancak sarkmanın derecesini görmek gerekir.Çünkü ileri derecede bir elastikiyet kaybı varsa bu sorununuzun çözümü abdominoplasti olabilir. Bildiğim kadarıyla Ankara'da MLS uygulayan bir hekim henüz yok. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

24 Ocak 2011 20:13