AC
Soru Sahibi
16 Nisan 2014 12:12

Kreş mi bakıcı mı ?

Merhaba Nilgün Hanım, Kızım 18 aylık, şu ana kadar bakıcısı çok güzel bir şekilde baktı. Fakat bakıcımız evleneceği için ayrılmak zorunda kaldı. Yeni bir bakıcı arıyoruz fakat maalesef bulamıyorum istediğimiz gibi ve çalıştığım için bakıcılar hakkında duyduklarım nedeniyle çok korkuyorum. Acaba kreş için bu yaş çok mu erken?

1 cevap
Cevaplar (1)

Ceren Hanım Merhabalar, Güvenilir ve sadık bir bakıcı bulmak gerçekten çok zor.Eğer bulduysanız ne şanslısınız.Bulamadıysanız, 18-24 ay grubunda bir kreşte bakılması ve eğitim alması onun için iyi ve faydalı olacaktır.İyi Günler

13 Mayıs 2014 15:02