AA
Soru Sahibi
18 Ocak 2011 23:58

Hocam yaklaşık 3 aydır şiddetli baş ağrısı göz ağrısı görmede bulanıklık ve

Hocam yaklaşık 3 aydır şiddetli baş ağrısı göz ağrısı görmede bulanıklık ve gözümü her hareket ettirdiğimde ışık çakmaları meydana geliyor özel göz hastanesi ve devlet hastanesine kontrol oldum ancak bir bulguya rastlanmadı sunigöz yaşı damlaları verildi internetten araştırma yaptığımda üveit hastalığı denilen bir hastalığın mevcudiyetinden haberdar oldum belirtiler birebir aynı bu durumda ne yapmalıyım yönlendirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Gülşen Erdem
Pratisyen Hekimlik

Merhaba, Bazı şikayetler pekçok hastalıkta ortak olabilir.Ayırıcı tanı,fizik muayene ,bazen de tetkiklerin desteğiyle konur.Belirtilerinizin uveitle benzeşmesi kafanızı karıştırmasın. Yine de içinizi rahatlatmak adına tekrar bir Göz Uzmanına müracaat etmenizi öneririm. Saygılarımla. Dr Gülşen ERDEM

21 Ocak 2011 11:09