EF
Soru Sahibi
21 Nisan 2014 23:58

eğitim

iyi akşamlar dr nilgün hanım benim size sorum ikiz erkek 6 yaşında torunlarım var ilkokula başlarken ikisini aynı sınıfa mı yoksa ayrı sınıflaramı verirsek daha iyi olur beni bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Genelde ikiz çocukların farklı sınıflarda olması kendi kişilik gelişimleri açısından faydalı oluyor.Bu durum aile ,çevre ve çocukların özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.Bunun için okul rehberlik servisinden yönlendirme yapılabilir.

13 Mayıs 2014 14:57