BP
Soru Sahibi
5 Mart 2014 22:12

aglarken kusan bebek

mrb nilgün hanim, benim 18 aylik bir kizim var, hala bizimle uyuyor yatagina koyunca saatlerce agliyor ben sandalyede yaninda oturuyorum rahatlatmaya çalisiyorum onu terk ettigimi sanmasin diye dus aldirip pijama giydirmeyide yapiyorum uyuyacagini anlasin diye ama yataktan almayinca kusuyor bunu 3 defa yasadik en sonunda yanimda uyudu. odasini sevmesi için güzelce süsledik onunla konusuyorum anlatiyorum yinede inadina dvm ediyor çarsaf degismekten gece vakti dus aldirmaktan yoruldum nasil bir yol izlemem lazim? simdiden tesekkür ederim iyi aksamlar

1 cevap
Cevaplar (1)

Pınar Hanım ,bebeklerin annelere bağımlılığı 24.aydan sonra azalır.2 yaşına kadar sizinle uyuyabilir.Gündüzleri özellikle kendi odasında uyumasını sağlayarak odasına da yavaş yavaş alıştırabilirsiniz.Hoşçakalın

7 Mart 2014 11:18