BD
Soru Sahibi
4 Mart 2014 10:51

5.5 yaşında kızım

merhaba kızım 5,5 yaşında kendinden 2 yaş küçük bir de kız kardeşi var kızkardeşi dünyaya geldiğinden beri sürekli ağzının içini ısırıp kanatıyor nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum artık görmezlikten gelmeyi,korkutmayı her yolu denemiş durumdayım bunun tedavisi mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Kızınızla ilgili bir uzmana giderek ilerlemenizi tavsiye ederim.Kardeş kıskançlığı , kaygı ve stres düzeyini oyun terapisiyle azaltılabilirsizniz..İyi Günler

7 Mart 2014 11:22