Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu

Psikoloji - Kahramanmaraş
5.0

Cinsel Terapi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

5.0

“Migren için kullandığım antidepresan ilaçları bırakırken çok zorlandım bu nedenle terapi almam tavsi...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu

Uz. Klinik Psikolog Rıdvan Kanoğlu
Haydar Bey Mah. Necmettin Erbakan Blv. Altunbaşlar sit. Blok:B, Kat:2 No:6, 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş

İlgi Alanları

Cinsel Terapi Bireysel Terapi Çocuk - Ergen Psikolojisi Evlilik(Çift) Terapisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
Sev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Migren için kullandığım antidepresan ilaçları bırakırken çok zorlandım bu nedenle terapi almam tavsiye edildi ve Rıdvan beyle terapiye başladık karanlıkta kalan dile getirmekten bile çekindiğim beni inciten kötü anılarımı etkisizleştirme çalışmaları yaptık terapiye başlarken bu kadar verimli olacağını tahmin etmemiştim şimdi daha pozitif bakıyorum hayata etrafıma baktığımda mutlu olacak çok nedenim olduğunu farkettim Rıdvan beye çok teşekkür ediyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.

TT
Tub*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Rıdvan beyi kendisinden seans alan bir arkadaşım tavsiye etti, kendisi ile ilişkiler üzerine yaşadığım ciddi sorunlar üzerine terapi yürütüyoruz. Şuan terapinin 3. ayındayız ve ciddi bir içgörü kazandım doğru adımları atmaya başladım, Psikoterepi desteği almak isteyen herkese tavsiye ederim

Ayş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

13.Aralık.2020 TavsiyeNo: 117913 Rıdvan Bey ile terapiye başlamadan önce, sürekli sebepsiz ağlama boşluk hissi, depresif ruh hâli, her şeye karşı isteksizlik, öncelerde ilgi duyduğum bütün durumlara ilgisizlik, aşırı duygusal davranışlar sergiliyordum. Bu durumun belirli bir süre sonra geçeceğini düşünerek yaklaşık 5-6 ay bekledim. Ancak düzelmeyen ve zamanla artan ağlamalarım sonucunda Rıdvan Bey ile terapiye başladık. İlk seansa gittiğimde aşırı tedirgin ve gergin hissediyordum ancak Rıdvan Bey o kadar içten, samimi ve güler yüzlü davrandı ki hiç yabancılık çekmeden, ortama ve Rıdvan Bey' e uyum sağladım. Bununla beraber kendimi daha iyi ifade edebildim. Karşımda beni anlayan, yargılamayan, güler yüzlü ve samimi biri vardı. Daha sonrasında, beni dikkatlice dinledi. İçinde bulunduğum durumu, tedavi sürecini ve nasıl bir yol izleyeceğimizi, sonraki seansları planladık. Yaklaşık 3 aydır terapiye gidiyorum ve her geçen gün hiç farkına varmadan yaşadığım durumların farkına vararak daha mutlu, daha motive ve daha iyi hissediyorum kendimi. Terapiye başlamadan önceki aylarda da keşke beklemeseydim ve Rıdvan Bey ile terapiye daha erken başlasaydım. Kendisi yalnızca kendi alanında değil, her konuda bilgi ve donanıma sahip. İyi ki Rıdvan Bey ile bir tedaviye başladık, kesinlikle tavsiye ediyorum.

TB
Tub*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Rıdvan bey sadece alanında uzman bir psikolog terapist olarak değil danışanlarına kendini rahat hissettirecek tavsiyeleriyle vermekte zorlandigim kararları neticelendirmem kararlı olmam ne istediğimi bilip uygulamaya geçmem konusunda tam bir yol gösterici.hayatim boyumca kullanacağım bir kelimesibeni harekete gecirdi ''ayrişmak"beni mutsuz eden hayatımı zindana çeviren durumlardan herşeyden ayrişmak.henuz yolun başında yız terapilerimiz devam edecek ve hayatımda doğru kararlar almamda büyük payı olacağı kesin.

NA
N A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Rıdvan bey ile yaklaşık 4 aylık terapi sürecimiz oldu. Terapiye başladığımda en ufak zaruri ihtiyaçlarımı dahi giderecek enerjim olmuyordu. Ev ve iş konusundaki sorumluluklarım ağır geliyor, çevremdeki insanlarla konuşmak dahi istemiyordum. Hayata dair bir amacım yoktu. Ruhumun olduğunu unutmuş gibiydim ama bir yandan da ruhsal olarak acı çekiyordum. Terapiye başlamayı kendim istedim için yoğun bir şekilde başladık ve zamanla bendeki değişim ve uygulanan terapiyle birlikte terapilerin sıklığı azaldı. Terapi süresince kendime itiraf edemediklerimi terapistime anlatabildim bunun sebebi muhtemelen Rıdvan beyin güvenilir, güler yüzlü ve sevecen birisi oluşudur. Kendine özgü ve kişiyi bir bütün olarak ele alan bir yaklaşımı var. Sorunu tespit edip bunun üzerine terapiyi sürdürdük. Dışarıya çıkmadığım dönemlerde online olarak terapi de yaptık. Rıdvan beyde gördüğüm ve bu konuda başarılı olduğuna inandığım nokta terapi yaptığını bana hissettirmeden yapışı, samimi yaklaşımı ve ihtiyacımı tespit edip ona göre tavsiye ettiği kitaplar, filmler ve videolardı. Terapiden çıktıktan sonra da bu tavsiyelerini uygulayınca daha hızlı bir ilerleme olduğumu hissettim. Başlangıçta başladığım gibi kendime ve hayata karşı karamsar değilim. Kendimle tanışmama ve bu tanışmadan dolayı memnuniyetimi terapistime borçluyum. Bu süreçte bana verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Benim gibi kendisi ve hayata bakışı ile ilgili problem yaşayan kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu Uz. Klinik Psikolog Rıdvan Kanoğlu bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Rıdvan Kanoğlu Psikoloji uzmanıdır. Cinsel Terapi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube