Uzm. Fzt. Halil ibrahim Kurmaz, Gaziantep, Fizyoterapi

Uzm. Fzt. Halil ibrahim Kurmaz

Fizyoterapi - Gaziantep

Bel Fıtığı, Kuru İğneleme, Lenf Ödem

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Pancarlı mah. Yunus Emre cad . Sertkaya Apt. (home clinic)  Şehitkamil, Gaziantep
Manuel Terapi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Halil ibrahim Kurmaz Kimdir?

Uzm. Fzt. Halil ibrahim Kurmaz, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil ibrahim Kurmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hrize..ç

Bel fıtığım kalçamda ağrı yapmaya başladı ve artık yürüyemez hale gelmiştim . Bi yere gitmek işkence gibiydi sürekli bi yerlerde oturma ihtiyacı duyuyodum . Gördüğüm tedaviler geçici ve kısa etkiliydi bu zamana kadar ve gitmediğim doktor kalmadı . Halil beyle tanıstıgım ve seans almaya basladgm günden beri çok şükür ağrılarm kalmadı uzun uzun yürüyebliyorm koşabiliyorum hatta allah razı olsn kendisinden . Alanında uzman bilgili ve hastalarına karşı gayet ilgi alakalı ve nazik bi yaklaşımı var . Benim gibi ağrılarından şikayetçi herkese tavsiye ediyorum ?? 30-11-2018

met..�itbaş

Allahrazıolsunbelağrımvardıilkseansta%90ağrıgeçti2.seanstatamamenbittikesinlikleöneririmişindeçokbaşarılıveçokilgilibirfizyoterapist... 20-05-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Halil ibrahim Kurmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.