Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ufuk Avcıoğlu Hakkında

Ufuk Avcıoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Ufuk AVCIOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2000-2005 yılları arasında İç Hastalıkları uzmanlığını, 2008-2011 yılları arasında ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Gastroenteroloji uzmanlığını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Muş Devlet Hastanesi'nde ve Ankara Özel Güven Hastanesi'nde  görev yapmış olan Uzm. Dr. Ufuk AVCIOĞLU, mesleki çalışmalarınaşu anda Özel Koru Hastanesi bünyesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ANKARA ÜNIVERSITESI
Tedaviler
  • Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)
  • Hidrojen nefes testi
  • Transözofageal ekokardiyografi (töe)
  • Transvenöz karaciğer biyopsisi
  • Ogtt (oral glukoz tolerans testi)

Ufuk Avcıoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ufuk Avcıoğlu Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. U Avcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. U Avcıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Fundoplikasyon(gerd cerrahisi), Hidrojen nefes testi, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Transvenöz karaciğer biyopsisi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Kısmi gastrektomi, Gtt(glukoz tolerans testi), Özofagogastroduodenoskopi, Hdl kolesterol testi, Egd(endoskopi) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. U Avcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ufuk Avcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. U Avcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.