Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek

Histoloji ve Embriyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Tuğba Zeyrek Hakkında

Tuğba Zeyrek Kimdir?

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuğba Zeyrek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 28.09.2007)

Tuğba Zeyrek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Zeyrek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Zeyrek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğba Zeyrek ile anlaşmalı?
Tuğba Zeyrek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Zeyrek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tuğba Zeyrek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Zeyrek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.