Doktorun Adresi

Beyhekim Mahallesi, Turgut Özal Cd., 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şükrü Salih Toprak Hakkında

Şükrü Salih Toprak Kimdir?

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şükrü Salih Toprak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 10.04.2002)

Şükrü Salih Toprak Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..İR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızım safra kesesindeki taşlar ve çamurdan çok acı çekiyordu fakat ameliyatdan da korkuyordu Doktorumun ilgi ve pozitif yaklaşımı ile ikna oldu.Ameliyat sonucu 30 tane büyük 10 tane de küçük olmak üzere 40 tane taş alındı. Hocama teşekkür ederim.İşinde başarılarının devamını dilerim. 25-12-2018

..kıcı

Yaklaşık 3 yıl önce reflü ameliyatı oldum 20 yıl yiyemedigim herseyi yer hale geldim ayrıca ilgi alaka çok mükemmel sayın Dr. Şükrü salih toprak beye sonsuz teşekkürler. Şimdide basur rahatsızlığım başladı yine gideceğim yer Şükrü beydir. 22-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Toprak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şükrü Salih Toprak ile anlaşmalı?
Şükrü Salih Toprak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak Konya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şükrü Salih Toprak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.