Uzm. Dr. Siret Ratip

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Sokağı 34742, Acıbadem, Okur Sokağı No:20, 34734 Kadıköy/İstanbul  İstanbul
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Siret Ratip Hakkında

Siret Ratip Kimdir?

Uzm. Dr. Siret Ratip, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Siret Ratip, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 11.03.1998)

Siret Ratip Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�dem..liköz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Siret Hocamı 1996 yılında Marmara Üniversitesi’nde 18 yaşımda ilik nakli olduktan hemen sonra tanıdım. Şimdi nasıl bilmem ama yüzü her zaman çok ciddiydi ama bu ciddiyetin altında samimi ve çok anlayışlı bir insandır. Güldüğünü görmüş şanslı insanlardanım ama çok zor hastalarından biri olduğumdan yüzünü maalesef pek güldürememişimdir :) Nev-i şahsına münhasır dedikleri insanlardan. Titiz ve öngörülü bir doktordur. İşinin ehli insanlardan yani.. Kendisi olur da yazdığımı okursa sevgiler ve saygılar hocam... 04-03-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kelimelerim yetersiz kalacaktır ancak yine de bu alanda ihtiyacı olan kişilere belki bir nebze deneyimlerimi iletebilmeyi düşleyerek yazıyorum. Siret hocamız ile 1 yıl önce kesişti yolumuz. Annemin tüm tanı ve tedavi süresi boyunca yaklaşımı, ilgisi, verdiği güven ile büyük bir motivasyon sağladı bizlere.. Myelom tedavimizi korkmadan ve güzel sonuçlar alarak tamamladık. İşinde böylesine uzman bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız. Hem kendisine hem de ekibine sonsuz teşekkürler.. İyi ki varsınız Siret Hocam.. 12-10-2020

en..aman Altıncı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kemik iliği nakli olduğum Acıbadem Altunizade hastanesinde tanıdım Siret Hocayı. Tanışmadan önce hakkında okuduğum herşey doğruydu. İşinin ehli, kibar, hayatımda hep olmayı arzu ettiğim kadar sakin. Sayesinde ikinci hayatımı yaşıyorum. Ne kadar doğru bir seçim yapmışım bu yolda Siret Hoca ile yürümeye karar verirken... 28-01-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Siret Ratip tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Siret Ratip kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Ratip ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Siret Ratip nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Siret Ratip Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Siret Ratip hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Siret Ratip Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Siret Ratip için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Siret Ratip muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Siret Ratip hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Ratip ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Siret Ratip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Ratip hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.