Uzm. Dr. Sibel Kılınç, Uşak, Psikiyatri

Uzm. Dr. Sibel Kılınç

Psikiyatri - Uşak

Manik Depresif Bozukluk, Kaka Kaçırma, Antisosyal Kişilik Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Sibel Kılınç Hakkında

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Kılınç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Kılınç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Kılınç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Kılınç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sibel Kılınç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sibel Kılınç Psikiyatri, uzmanıdır. Psikoterapi, Psikanalitik psikoterapi, Standardize mini mental test, Prolonged exposure terapisi, Transaksiyonel analiz alanlarında hizmet veriyor ve Manik Depresif Bozukluk, Kaka Kaçırma, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Takıntı, Kumar Bağımlılığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Kılınç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Kılınç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sibel Kılınç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Kılınç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.