Uzm. Dr. Şeyda Gök

Psikiyatri - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kayışdağı, Kayışdağı Cd. No:211, 34755 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
Darülaceze Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şeyda Gök Hakkında

Şeyda Gök Kimdir?

Uzm. Dr. Şeyda Gök, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Şeyda Gök, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şeyda Gök Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şeyda Gök tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şeyda Gök kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Gök ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyda Gök için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Gök şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şeyda Gök ile anlaşmalı?
Şeyda Gök kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyda Gök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Şeyda Gök Darülaceze Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şeyda Gök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Şeyda Gök Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Şeyda Gök için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şeyda Gök muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şeyda Gök hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Gök ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şeyda Gök hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Gök hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.