Doktorun Adresi (2)

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serhat Tulukcu Hakkında

Serhat Tulukcu Kimdir?

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Serhat Tulukcu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.01.2012)

Serhat Tulukcu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Tulukcu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Tulukcu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serhat Tulukcu ile anlaşmalı?
Serhat Tulukcu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serhat Tulukcu Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serhat Tulukcu Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serhat Tulukcu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Tulukcu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serhat Tulukcu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Tulukcu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.