Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu, İzmir, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu

Kardiyoloji - İzmir

Anjio, Miyokard Enfarktüsü, Damar Sertliği

Randevu Al 0 (850) 474 18 33

Doktorun Adresi

Yenişehir, İşçiler Cd. No:126  Konak, İzmir
Özel Medicana International İzmir

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Serdar Biçeroğlu Hakkında

Serdar Biçeroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Biçeroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 18 33

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 18 33

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu Özel Medicana International İzmir Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu Kardiyoloji, uzmanıdır. Kardiyak anjiyografi, Geçici kalp pili, Kalp kapakçığı tamiri, Ekg, Aort kapak replasmanı alanlarında hizmet veriyor ve Anjio, Miyokard Enfarktüsü, Damar Sertliği, Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları, Mitral Kapak Sorunu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Biçeroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu Özel Medicana International İzmir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Biçeroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serdar Biçeroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Biçeroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.