Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sema Akçam Hakkında

Sema Akçam Kimdir?

Uzm. Dr. Sema Akçam, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Akçam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 02.06.2009)

Sema Akçam Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sema Akçam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sema Akçam kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Akçam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Akçam için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Akçam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sema Akçam ile anlaşmalı?
Sema Akçam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Akçam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sema Akçam Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sema Akçam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sema Akçam Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sema Akçam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sema Akçam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Akçam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Akçam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sema Akçam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Akçam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.